MUDr. Jan Kubiče, vedoucí lékař ordinací
Ortopedická ambulance dětí a dospělých Soudně znalecká činnost Rázová vlna, laser,taping,
Ordinace 1
Adresa: Hermelínská 6/1203
160 00 Praha 6
tel/fax: 233 340 908
E-mail pro objednání je
Hanspaulorto@seznam.cz
  Ordinace 2
Adresa: Poliklinika Mazurská 4
182 00 Praha 8
tel.: 283 024 142
E-mail pro objednání je
Mazuorto@seznam.cz
V případě, že se nám nedovoláte, napište nám email na příslušnou ordinaci.
Ordinační doba

NEPŘÍTOMNOST LÉKAŘŮ - více na této stránce


Ordinace Hermelínská 6:
pondělí: 9-15
úterý: 9-16
středa: 10-16
čtvrtek: 9-16
pátek:9-14

Ordinace Mazurská 4:
pondělí: 8-13 14-18
úterý: 9-12
středa: 11-13
čtvrtek : 8-17
pátek: 9-13

Naši pacienti vzkazují
Věděli jste?
Pane doktore, chtěl jsem Vám i prostřednictvím těchto stránek vyjádřit veliký dík, protože jste se mým problémem skutečně věcně zabýval a vyřešil jej jako jediný lékař ze všech, které jsem navšítívil po dobu dvou let, kdy jsem se trápil.

Ivan Povolný, Praha

Vážený pane doktore,rád bych touto formou vyjádřil veliké díky za naprosto profesionální, obětavý a jedinečný přístup ke klientům!

Ivan Povolný, Praha

Na podzim 2003 mi byla zjištěna artróza 3. stupně kolenních kloubů. MUDr. Kubiče navrhl aplikaci sérii 3 injekcí Synvisc. Injekce účinkovaly 2 roky.

V dalších letech mi byly aplikovány injekce přípravku Durolane, které účinkovaly jeden rok.

S přibývajícím věkem a zhoršující se artrózou se snižoval účinek léku Durolane. V r. 2010 účinkoval v mém případě tento přípravek již jen asi 3 měsíce a potom mi i pomalá a krátká chůze začala působit značné potíže. MUDr. Kubiče mi nabídl možnost léčby metodou ACP – autologní kondiciovanou plazmou, tedy léčbu vlastní krví.

S ohledem na cenu a své možnosti jsem vyzkoušel nejprve jednu injekci. Účinek byl udivující a prakticky okamžitý. Již při cestě z ordinace jsem pociťoval úlevu. Na základě této zkušenosti jsem absolvoval sérii tří injekcí do každého kolena vždy po týdnu. Pohyblivost kloubů se výrazně zvětšila a chodit jsem mohl bez obtíží. Pro informaci: prošel jsem volnou chůzí při dnu otevřených dveří tunel Blanka naprosto bez obtíží, což byl pro mne výkon před aplikací nepředstavitelný.

Při první návštěvě ordinace v r. 2003 zněla diagnóza na endoprotézu kolenních kloubů, kterou bych měl absolvovat do dvou let. S výše popsanou terapií jsem „přežil“ až do r. 2010. Dnes je mi bezmála 72 let. Musím však bohužel konstatovat, že s ohledem na pokročilou artrózu a věk, doznívá účinek metody ACP po 3 měsících u jednoho kolena. Metoda ACP je však to nejlepší co jsem kdy absolvoval.

Ing. Miloslav Vlk, 71 let.

 

.
Nadmíru spokojená, velmi dobrý profesionál, s příjemným vystupováním a chováním, neuveřitelně lidský přístup, dokáže rozptýlit nervozitu a strach pacienta před zákrokem i při něm, mohu jen doporučuji :-) Dr. i setřička při zákroku na sále (při lokální anestezii) na sále úžasní!


Pan doktor je profesionální a lidský zároveň, což je nebezpečná kombinace, protože se najednou přistihnete, že se k lékaři těšíte :) Kromě toho vysvětlí, co se vám to vlastně stalo, když to prostě jenom začalo někde bolet. Je vidět, že rozumí tomu, co dělá, i jak to dělá.

 

.
Pan doktor Kubiče je podle mého názoru velmi dobrý lékař, jeho vystupování vůči pacientovi je příkladné. Bylo by dobré, kdyby se člověk při svých zdravotních potížích, kdy je nucen vyhledat pomoc lékaře, setkával častěji s takovým přístupem, jako má pan doktor Kubiče. Děkuji, pane doktore. Kašparová Blažena

 

PODSTOUPILA JSEM DVĚ OPERACE KYČELNÍCH KLOUBŮ.S PŘÍSTUPEM A JEDNÁNÍM PANA DOKTORA JSEM VELICE SPOKOJENÁ.JAKO OPERATÉR JE PRO MĚ JEDNIČKA.

 

Příjemný ochotný lékař, chodili jsme k němu na preventnivní prohlídky s miminkem, byl velmi jemný i k dětem.

 

MUDr Zlatohlavý má i zlaté ručičky,které dobře spravily mé polámané kostičky. Děkuji vděčná pacientka

 

Nedám na něj dopustit, je to jeden z těch dobrých doktorů...

Dobrý den !

Doktor Kubiče kromě toho, že umí, tak ze sebe nedělá doktorského machra a vystupuje normálně.  Děkuji za to, není to  běžné.

Zdraví

J.Řezníček, Praha

 
Chcete vidět, co Vás čeká?
Poodhalíme Vám roušku medicínského tajemství. V naší fotogalerii můžete vidět tváře našich lékařů a sester, kteří Vám nabídnou řešení Vašich zdravotních problémů.Můžete nahlédnout i do interiérů našich ordinací.